Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk oferuje wynajem Sali Posiedzeń im. Seweryna Mielżyńskiego, mieszczącej się w siedzibie Towarzystwa przy ul. Seweryna Mielżyńskiego 27/29 (wejście od strony dziedzińca). 

Zapewniamy Państwu wynajem Sali, która dzięki audiowizualnemu wyposażeniu sprawdzi się podczas organizacji konferencji, sympozjów, spotkań dyskusyjnych, wystaw czy koncertów muzycznych. 

W Sali skorzystać można z bezprzewodowego Internetu, rzutnika multimedialnego i nagłośnienia. Dodatkowo oferujemy Państwu korzystanie z fortepianu (w wypadku koncertów) oraz naszych gablot ekspozycyjnych (w wypadku chęci organizacji wystawy). 

Bezsprzecznym atutem Sali Posiedzeń im. Seweryna Mielżyńskiego jest znajdująca się w niej galeria obrazów, przedstawiających założycieli i członków Towarzystwa.

W Sali znajduje się 100 miejsc siedzących. Do dyspozycji przeznaczamy również szatnię oraz mniejszą salę, tzw. wykusz, w której można zorganizować poczęstunek. Wszystkie pomieszczenia są monitorowane w trosce o Państwa bezpieczeństwo i komfort. 

Osoby zainteresowane wynajmem prosimy o kontakt z Sekretariatem PTPN:
tel. 61 852 47 41
sekretariat@ptpn.poznan.pl

Koszt wynajmu Sali Posiedzeń zostanie podany po ustaleniu warunków wynajmu.